top of page

פילאטיס

מה זה פילאטיס?

שיטת הפילאטיס הנה פעילות ספורטיבית אשר נועדה לשפר את היציבה ואת התפקוד היומיומי של הגוף. השיטה קרויה על שם ממציאה, ג'וזף פילאטיס, והפכה בשנים האחרונות לאחת השיטות הידועות בעולם כמשפרת יציבה, מפחיתה כאבי גב, ברכיים ושרירים ההופכת את הגוף לאסוף יותר, מעוצב יותר וזקוף יותר, וכן מצוינת לנשים בהריון ואחרי לידה. 

סטודיו לפילאטיס מזרן ראשון לציון.jpg

שיעור פילאטיס מזרן בראשון לציון בהדרכתה של יעל ישראל

כשג'וזף פילאטיס פיתח את השיטה הוא כינה אותה "CONTROLOGY", והגדיר אותה כאומנות השילוב בין הגוף, התודעה והנפש. אמנם כיום כשאנו מדברים על שיטת האימון אנו משתמשים בשם "פילאטיס", אך שמה המקורי של השיטה מתאר היטב את מהותה: השליטה והדיוק, המחשבה שמאחורי התנועה, והרצון ללמוד את הגוף - ולהתחבר אליו. 

 

ג'וזף פילאטיס זיהה את הבעייתיות הנוצרת כתוצאה מאורח החיים היושבני בעולם המודרני (יושבים כל היום במשרד וזה...), ועל כן יצר סדרות של תרגילים שנועדו להוריד לחץ מהמפרקים, ולשפר טווחי תנועה תוך שמירה על מודעות גופנית גבוהה.

studiosmall.png

שיעורי פילאטיס בראשון לציון, בסטודיו יעל ישראל

איך הפילאטיס משפיע על הגוף?

1. בעזרת אימון הפילאטיס ניתן לחזק שרירים חלשים ולהאריך שרירים קצרים, וניתן לחנך מחדש את השרירים ליציבה נכונה ולהתנהלות תקינה של הגוף. טווחי התנועה גדלים במפרקים ובשרירים, ובכך תורמים לשיפור איכות החיים. האימון מותיר תחושת ריענון והתחדשות פיזית ומנטאלית. באימון ישנה עבודה ממוקדת על מרכז הגוף (CORE) וחיזוק שרירי זוקפי הגב, לשיפור היציבה וכן עבודה על שרירים פנימיים אשר לא ניתן להגיע אליהם באמצעות שיטות אימון אחרות.


2. עיצוב, עיצוב ועיצוב - מי שתתמידה לעשות אימון פילאטיס לפחות פעמיים בשבוע, תופתע לראות כיצד הגוף שלה ישתנה פלאים תוך לא הרבה זמן, כיוון שחיזוק השרירים מסייע בירידת מידה במכנסיים, עיצוב הזרועות, בית החזה ועוד. 


3. שיטת הפילאטיס ידועה כדרך מצוינת ויעילה למניעת פציעות וכאבים, וכן לשיקום של אזורים שונים בגוף שנפגעו עם השנים כתוצאה מחוסר תנועה, פציעה ועוד.

בא לך להתחיל לתרגל?
שיעור פילאטיס עם יעל ישראל מתוך ערוץ היוטיוב!

כן. זה ישפר לך את חיי המין.

לפי ג'וזף פילאטיס, כדי לחיות חיים בריאים יותר, כל אדם חייב לתחזק את מערכת השרירים הפנימיים שלו היטב.
אימוני הפילאטיס תורמים לנו לא רק להיראות טוב יותר ע"י עיצוב הגוף, אלא בעיקר להרגיש הרבה יותר טוב עם הגוף שלנו, ולכן המראה החיצוני, במקרה הזה, הוא בונוס. וזה לא הבונוס העיקרי.

אמנם תרגול הפילאטיס אינו משפר את היכולת לחוות אורגזמה אצל האשה, אבל הוא בהחלט יכול להגדיל את ההנאה בזמן ביצוע סקס. כיצד? על מנת ליהנות מסקס עלינו להכיר את גופינו ולדעת מה גורם לנו לעונג. רוב הנשים אינן מכירות את הגוף שלהן וכן אינן מודעות לאיבר המין שלהן.

 

תרגול אימון פילאטיס לפחות פעמיים בשבוע מאפשר לנו להכיר בצורה מיטבית את גופנו, ולשלוט באיבר המין בזמן ביצוע הסקס, וכך להסב לבן הזוג הנאה מירבית, ו"על הדרך" גם לנו.
בנוסף, ע"י תרגול פילאטיס, עם הזמן וההתמדה החזה והישבן מורמים, קימורי הגוף מובלטים, ובהתאם הביטחון העצמי שלנו עולה וכך אנחנו משפרות את תפקודנו במיטה. 

יעל ישראל פילאטיס נס ציונה.jpg

שיעורי פילאטיס בנס-ציונה בהדרכתה של יעל ישראל

בשיעורי הפילאטיס בסטודיו שלנו בראשון לציון, בסטודיו בנס-ציונה או בפלטפורמת שיעורי האונליין, אנו נעבוד יחד על כוח, גמישות, נשימות, קואורדינציה, דיוק וזרימה בתנועה.
נעבוד ממרכז הגוף החוצה, ונשיג תנועה איכותית עם נשימה נכונה וללא כאבים, נבנה גוף חזק וגמיש ובכך נשפר את איכות החיים על ידי שיפור תנועות בסיסיות המלוות אותנו בחיי היום יום (הליכה, ישיבה, עלייה במדרגות וכו').

פילאטיס לנשים בהריון - מדוע זה כל כך חשוב?

יעל ישראל, מסבירה ב"תכנית חיסכון" של חדשות 12

logo-2019-white-smallW_slogan.png
גם לגוף שלך מגיע פילאטיס.
השאירי פרטים כאן, ונחזור אלייך בהקדם:
bottom of page