עיצוב וחיטוב - CORE

אם חשבתן שהדרך להתחזק ולהתעצב היא רק בחדר כושר, אנו מזמינים אתכן לנסות את האימון CORE. את אימון זה התאמנו במיוחד בשביל נשים, עם דגש על מה שמפריע לרוב הנשים במראה החיצוני שלהן – בטן, ישבן, ירכיים ומותניים.
 

אימון ה-CORE הוא אימון חזק עם תוצאות מדהימות, והתמדה בשיעור הזה בשילוב שיעור פילאטיס ברמת קושי גבוהה יתרמו לעיצוב הגוף וכן ירידה במידה בבגדים.
כמו כן, התוצאות של השיעור מדהימות במיוחד עקב העובדה שהוא, כמו כל השיעורים הן בסטודיו והן ONLINE, מתקיים בקבוצות עם מספר מוגבל של משתתפות, מה שהופך את התוצאות למהירות יותר בעקבות תשומת הלב הפרטנית של המדריכה על כל מתאמנת.

צפי: מעין אסייג, מדריכה בסטודיו, מדגימה מגוון תרגילי בטן מהשיעור -CORE

שיעור ה-CORE הוא שיעור שמשלב תרגילי פילאטיס ששים דגש על בטן, ישבן וירכיים ולכן קהל השיעור הוא מגוון ורחב – מנשים צעירות שרוצות לחטב את גופן, דרך נשים אחרי לידה שרוצות לחזור לעצמן, ועד לנשים מבוגרות יותר שרוצות לעבוד על שיפור יציבה, שיווי משקל וחיזוק הגוף.

מטרת השיעור

מטרת שיעור ה-CORE תהיה לחזק ולעצב את הגוף ולשים דגש על עבודת בטן, ישבן וירכיים, תוך תשומת לב לתנועות המתאמנות והדגשים השיקומיים. השיעור חזק יותר, מאתגר יותר אך עדיין יגיעו מתאמנות שיצטרכו מודיפיקציות והתאמות כדי להצליח להגיע למטרה שלהן וזה לעצב ולחזק את הגוף ובעיקר את אזור ה"ביקיני".
מטרתנו בשיעור להביא את המתאמנות לתוצאות של הצרת היקפים ולכן השיעור יהיה מאתגר יותר ויתמקד בעבודת חיזוק ועיצוב בשונה משיעור
פילאטיס קלאסי.

למי מתאים האימון?

מתאמנות שרוצות להתעצב ולחזק את הבטן, הישבן והירכיים (נשים אחרי לידה למשל).

למי לא מתאים: נשים בהיריון, נשים שסובלות מכאבים גופניים. 

פשוט לעצב ולחטב את הגוף.
השאירי פרטים כאן, ונחזור אלייך בהקדם:
arrow&v
LOGO-2020-BIG-noglow.png
  • whatsapp_white
  • White Apple Music Icon
  • White Google Play Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

תפריט האתר

פילאטיס לנשים בהריון

CORE

אודות

מערכת שעות

מחירים והרשמה

תמונות

פילאטיס שיקומי

השיעורים בסטודיו

יוגה אונליין

אימונים אישיים

יוגה

פילאטיס אונליין

בלוג

לקוחות ממליצות

סרטונים

צוות הסטודיו

© 2021 Yael & Roei Israel LTD. All rights reserved